Политика конфиденциальности

Политика конфиденциальности

Інформація про захист персональних даних відвідувачів веб-сторінки відповідно до вимог Базового положення ЄС про захист персональних даних (EU-Datenschutzgrundverordnung (DSGVO))

Для нас важливим є захист ваших персональних даних, які були зареєстровані у зв'язку з вашим відвідуванням веб-сторінки www.kiesow.org. При цьому ви можете у будь-який час відвідувати нашу веб-сторінку без надання ваших персональних даних. Ваші персональних дані будуть зареєстровані та можливо збережені лише після того, коли ви за вашим бажанням зв'яжетесь з нами. Законодавчі положення про захист ваших персональних даних знаходяться у Базовому положенні про захист персональних даних та в німецькому Законі про захист персональних даних.

Відповідальною за захист персональних даних організацією є
KIESOW DR. BRINKMANN GmbH & Co. KG
Wittekindstrasse 27-35
D-32758 Detmold
Телефон: +49 5231 7604-0
Факс: +49 5231 7604-28
E-Mail: vertrieb@kiesow.org

Працівником, відповідальним за захист персональних даних, є пан Томас Вернінг (Thomas Werning), Afrikastr. 42, 32791 Lage, Тел. 05232 696555-8, Факс: 05232 696555-9, E-Mail: thomas@werning.com
Нижче ви знайдете інформацію про те, яку інформацію ми реєструємо під час вашого відвідування нашої веб-сторінки та як вона використовується. У разі будь яких запитань звертайтесь, будь ласка, до нас по електронній пошті за адресою vertrieb@kiesow.org.
Ви маєте також право оскаржити протиправне використання даних у відповідальній наглядовій установі, а саме – у відповідального за захист персональних даних федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія:

Landesbeauftragte für Datenschutz und Informationsfreiheit Nordrhein-Westfalen
Postfach 20 04 44
40102 Düsseldorf
Тел.: 0211/38424-0
Факс: 0211/38424-10
E-Mail: poststelle@ldi.nrw.de

Реєстрація даних на сервері

При відвідуванні нашої веб-сторінки автоматично реєструються різні статистичні дані сервера, які ваш браузер передає на сервер нашого інтернет-оператора. При цьому серед іншого реєструються ім'я веб-сторінки, яку було викликано, файл, дата та час виклику, переданий обсяг інформації, повідомлення про успішний виклик, тип браузера та його версія, операційна система користувача, Referrer URL (попередня веб-сторінка, яку користувач відвідав), IP-адреса та оператор, який надсилає запитання.

Ця інформація призначена для статистичної оцінки відвідувань нашої веб-сторінки, та ми не маємо можливості встановити її зв'язок з певними людьми. Правовою основою реєстрації даних є стаття 6 I f DSGVO. Об'єднання цих даних з іншими джерелами інформації не здійснюється. IP-адресу роблять анонімною. Наша виправдана зацікавленість в реєстрації цих даних обґрунтована тим, що на підставі цих даних ми можемо оптимізувати нашу пропозицію користувачам шляхом, наприклад, перешкоджання доступу к шкідливим веб-сторінкам або можемо оптимізувати доступ за допомогою певних браузерів, а відкриття веб-сторінки взагалі стає можливим лише після реєстрації IP-адреси.

Ви завжди маєте право заперечення проти цієї реєстрації даних. Проте, як виняток, це тут не розглядається, тому що інакше використання веб-сторінки було б неможливим. Дані будуть усунені, як тільки вони більше не потрібні для досягнення зазначеної вище мети.

Використання та розповсюдження персональних даних

Загальні положення
Якщо ви надали ваші персональні дані у наше розпорядження, то ми використовуємо їх для відповіді на ваші запитання, для консультування, та виконання договорів, які ми уклали з вами, та (або) для технічного керування. Ваші персональні дані передаються третім особам або розповсюджуються, якщо це необхідно для виконання робіт по договору, здійснення розрахунків, або якщо ви раніше дозволили нам це. Ви маєте право у будь-який час скасувати на майбутнє дозвіл, який ви нам надали; дивись також пункт 7 стосовно ваших прав як особи, обробка даних якої здійснюється.

Б. Виконання робіт по договору

В рамках договорів, укладених з вами, ми реєструємо та зберігаємо ваші персональні дані, які ви нам передали, для виконання робіт по договору, та, наприклад, з метою звітності. Розповсюдження ваших даних здійснюється в рамках розрахунків з банками або транспортними підприємствами. Дані, які зв'язані з розрахунками, відповідно до податкового законодавства передаються податковим консультантам та податковій службі.

Правовою основою реєстрації та обробки даних в рамках виконання робіт по договору є стаття 6 I (b) DSGVO. Правовою основою передавання даних податковим консультантам та податковій службі є стаття 6 I (c) DSGVO.
Усунення цих даних здійснюється після закінчення передбачених законом строків зберігання даних. У разі відсутності передбачених законом строків зберігання даних їх усунення здійснюється після досягнення мети, для якої вони були призначені.
В. Формуляр для контакту, повернення тари та запитання по електронній пошті

При використанні нашого формуляра для контакту, а також у разі запитань, пов'язаних з поверненням тари, ми реєструємо та зберігаємо прізвище та електронну адресу, а також зміст вашого запитання з метою відповіді на нього. Інші дані є опційними. Якщо ви надсилаєте ваше запитання електронною поштою, то ми реєструємо та зберігаємо вашу електронну адресу та дані, що є в вашому повідомленні. Правовою основою цього є стаття 6 I (a) DSGVO, так як ви при використанні формуляра дозволили обробку ваших даних. Усунення даних здійснюється після того, як досягнута мета, з якою вони зберігались, тобто, після відповіді на ваше запитання, яке ви надіслали електронною поштою або з використанням контактного формуляра, або коли справа, пов'язана з вашим запитання, остаточно вирішена. Ви маєте право в будь-який час скасувати дозвіл на обробку даних, який ви нам надали, проте це ніяк не торкається правочинності обробки даних, яка була проведена до цього часу на підставі вашого дозволу. Інформацію стосовно вашого право як особи, обробка даних якої здійснюється, див. у пункті 7.

Файли куки (Cookies)

На цій веб-сторінці використовуються файли куки. Це – невеличкі текстові файли, які зберігаються при відвідування нашої веб-сторінки в вашому інтернет-браузері (наприклад, Firefox, Chrome, Microsoft Explorer/Edge, Safari т. і.), або які браузер зберігає на вашому комп'ютері (а точніше – в вашій операційній системі). За допомогою файлів куки, які вміщують певну послідовність символів, наша веб-сторінка впізнає ваш інтернет-браузер, коли ви викликаєте її. Ми використовуємо власні файли куки, так звані «постійні» файли куки. Вони призначені для покращання використання веб-сторінки та зображення її змісту.
Правовою основою використання файлів куки є стаття 6 I (f). Наша виправдана зацікавленість при цьому обґрунтовується тим, що за допомогою зазначених вище фалів куки ми лише облегшуємо вам можливість виклику веб-сторінки без реєстрації при цьому будь-яких даних простежування, і таким чином відсутнє будь-яке втручання в ваші індивідуальні права та обмеження вашої свободи.

Ви можете в вашому браузері виключити реєстрацію файлів куки. Проте, при певних обставинах це може погіршити функціональність. Інформацію стосовно ваших інших прав як особи, обробка даних якої здійснюється, див. у пункті 7.

Ці файли куки зберігаються лише протягом часу використання браузера та вони усуваються з закінченням часу вашого відвідування нашої веб-сторінки.

Ви маєте право в будь-який час вимагати представити вам інформацію щодо збережених нами ваших даних, та право вимагати їх усунення; дивись пункт 7 стосовно ваших прав як особи, обробка даних якої здійснюється. Ви можете в вашому браузері повністю виключити реєстрацію файлів куки. Проте, при певних обставинах це може погіршити функціональність.

 

Google Analytics

На цій веб-сторінці використовується Google Analytics, послуги аналізу інтернету компанії Google LLC (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA; „Google“). Google Analytics використовує так звані «файли куки», див вище загальне роз'яснення файлів куки у пункті 3.

Використання файлів куки в рамках послуг Google Analytics здійснюється з метою аналізу використання вами веб-сторінки, а також для визначення зони досяжності веб-сторінки. За даними Google Inc., при використанні послуг Google Analytics використовують такі файли-куки. Цей огляд взятий з огляду Google (там на англійській мові).
За даними Google Inc., при використанні послуг Google Analytics використовують такі файли-куки. Цей огляд взятий з огляду Google (там на англійській мові).

 

Назва файлів куки Встановлений строк усунення Мета використання
_utma 2 роки після інсталяції / відповідного оновлення Цей фал куки призначений для розрізнення користувачів та відповідних відвідувань веб-сторінки. Інсталяція цього файлу куки здійснюється, коли виконується категорія Javacript Bibliothek та ще немає ніякого файлу куки _utma. Файл куки актуалізується кожного разу, коли використовуються дані в Google Analytics.
_utmt 10 хвилин Призначений для дроселювання частоти вимог.
_utmb 30 хвилин після інсталяції / відповідного оновлення Цей файл куки призначений для визначення нових користувачів та нових викликів веб-сторінки. Інсталяція цього файлу куки здійснюється, коли виконується категорія Javacript Bibliothek та ще немає ніякого файлу куки _utma. Файл куки актуалізується кожного разу, коли використовуються дані в Google Analytics.
_utmz 6 hónap a beállítás /frissítés után Цей файл куки зберігає дані походження або компанію, що пояснює нам, як і звідки відповідний відвідувач попав на нашу веб-сторінку. Інсталяція цього файлу куки здійснюється, коли виконується категорія Javacript Bibliothek та ще немає ніякого файлу куки _utma. Цей файл куки актуалізується кожного разу, коли використовуються дані в Google Analytics.
_utmv 6 місяців після інсталяції / відповідного оновлення Цей файл куки використовується для збереження змінних величин, які налагоджені для відвідувача. Цей файл куки створюється, коли програміст-розробник використовую метод _setCustomVar з однією із змінних величин, яка адаптована до якості відвідувача. Цей файл куки актуалізується кожного разу, коли використовуються дані в Google Analytics.

Правовою основою
реєстрації та обробки даних є стаття 6 I (f) DSGVO. Наша виправдана зацікавленість в цьому обґрунтована тим, що на підставі даних аналізу ми можемо, наприклад, бачити, в якому місці користувачі закінчують відвідування нашої веб-сторінки, та на основі цієї інформації ми можемо покращати наші сторінки для вас, або бачити, з яких країн викликають нашу веб-сторінку, та відповідно змінити вибір мов на нашій веб-сторінці. На нашій веб-сторінці ми розширили Google Analytics кодом «gat._anonymizeIp();» для забезпечення анонімної реєстрації IP-адрес (так звана IP-Masking). Тому ми не можемо встановити зв'язок зібраних даних аналізу з конкретними особами.

Передача даних в треті країни.
Інформація про використання вами цієї сторінки, зібрана за допомогою файлів куки, як правило, передається на один з серверів компанії Google в США та зберігається там. У зв'язку з активованим інструментом знеособлення IP-адреси на цій веб-сторінці компанія Google спочатку скорочує вашу IP-адресу, проте лише у країнах Європейського Союзу та країнах Домовленості про європейський економічний простір. Лише в виключних випадках повна IP-адреса передається на сервер Google в США та скорочується там. За дорученням оператора цієї веб-сторінки компанія Google використовує цю інформацію для оцінки вашого використання цієї веб-сторінки, для складання звітів про діяльність, що пов'язана з веб-сторінкою та для надання оператору веб-сторінки інших послуг, пов'язаних з використанням веб-сторінки та користуванням інтернетом. У рамках послуг Google Analytics IP-адреса, передана вашим браузером, не об’єднується з іншими даними від Google.

Компанія Google LLC. Сертифікована відповідно до US Privacy Shield для забезпечення такого захисту персональних даних, який відповідає вимогам DSGVO. Ми уклали з компанією Google LLC угоду про обробку замовлень, в рамках якої Google Inc. документально підтверджує нам вживання належних та придатних технічних та організаційних заходів для захисту ваших персональних даних.

Заперечення та усунення даних
Шляхом відповідної настройки програми вашого браузера ви можете перешкодити збереженню файлів куки, проте, ми звертаємо вашу увагу на те, що в цьому випадку ви, можливо, не зможете використовувати в повному обсязі усі без винятку функції цієї веб-сторінки. Крім того, ви можете перешкодити реєстрації в Google даних, створених за допомогою файлів куки, які пов'язані з вашим використанням цієї веб-сторінки (включаючи вашу IP-адресу), а також обробці цих даних компанією Google шляхом завантаження та встановлення Browser-Add-on, які є на посиланні нижче.

Зазначене вище доповнення Add-On при певних обставинах не діє при виклику нашої веб-сторінки за допомогою браузерів мобільних кінцевих приладів. Тому в цьому випадку і взагалі в принципі ви можете альтернативно перешкодити використанню та розповсюдженню даних в Google шляхом клацання на це посилання. Зверніть, будь ласка, увагу на те, що при цьому мова йде про так званий «блокувальний» файл куки (Opt-Out Cookie), який діє лише у відношенні www.kiesow.org та відповідного браузера, який використовується. Якщо ви усуваєте файли куки у вашій хроніці браузера, то при наступному виклику нашої веб-сторінки ви повинні для заперечення проти використання ваших даних знову клацнути на це посилання. Тем саме необхідно зробити, коли ви викликаєте нашу веб-сторінку за допомогою іншого браузера.

Більш детальну інформацію про захист персональних даних компанією Google Analytics дивись на веб-сторінці https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=de.
Ви маєте право в будь-який час вимагати надати вам інформацію про ваші дані, що збережені нами, та вимагати усунути ці дані, див. також ваші права як особи, обробка даних якої здійснюється, у пункті 7.

Google-Maps

На цій веб-сторінці використовуються картографічні послуги Google Maps компанії Google Inc. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA; «Google»). Коли ви дивитесь наше місце знаходження з використанням Google Maps, ця служба може реєструвати ваші дані. Більш детально про це дивись в Умовах використання карт, а також у Директиві про захист персональних даних компанії Google.

Правовою основою реєстрації та обробки даних є стаття 6 I (f) DSGVO. Наша виправдана зацікавленість в цьому обґрунтована тим, що за допомогою послуг цієї картографічної служби ми полегшуємо вам знаходження місця знаходження нашої компанії.

Веб шрифти

Ця веб-сторінка використовує «fonts.com», службу шрифтів компанії Monotype GmbH («fonts.com»), Werner-Reimers-Straße 2-4, 61352 Bad Homburg («fonts.com»). Шрифти, які використовуються, встановлені локально, та на «fonts.com» передається лише кількість викликів веб-сторінки. При цьому на сервер «fonts.com» може бути передана також ваша IP-адреса та збережена там у звичайному журналі реєстрації сервера.

Б. Право вимагати виправлення даних

Ви маєте право вимагати негайно виправити невірні персональні дані, які торкаються вас, або доповнити неповні персональні дані, які торкаються вас.

В. Право вимагати усунення даних Право вимагати усунення даних

Ви маєте право вимагати негайно усунути персональні дані, які торкаються вас, та ми зобов'язані негайно усунути ці дані, якщо має місце одна з таких причин зробити це:

 1. Персональні дані, які торкаються вас, більше не потрібні для досягнення мети, з якою вони були зареєстровані або оброблені іншим чином.
 2. Ви скасовуєте ваш дозвіл, на підставі якого здійснювалась обробка даних відповідно до статті 6 I (a), та при цьому відсутня інша правова основа обробки ваших даних.
 3. Ви подаєте заперечення згідно статі 21 I DSGVO проти обробки ваших даних, які ми збираємо на підставі зазначеної вище нашої виправданої зацікавленості (наприклад, компанією Google Analytics) та при цьому відсутні будь-які пріоритетні причини обробки даних, або ви подаєте заперечення відповідно до статі 21 II DSGVO проти обробки ваших даних у рамках прямої реклами
 4. Персональні дані, які торкаються вас, були протизаконно оброблені нами, наприклад, без вашого дозволу, або без наявності у нас виправданої зацікавленості
 5. Усунення персональних дані, які торкаються вас, необхідно для виконання одного з наших правових обов'язків відповідно до права Європейської Співдружності або німецького права
 6. Дані були зібрані у рамках послуг, які пропонує інформаційне товариство, по відношенню до вас як неповнолітньої особи відповідно до статті 8 ADSGVO

Якщо ми оприлюднили ваші персональні дані та якщо ми зобов'язані усунути ці дані внаслідок однієї з зазначених вище причин, то ми повідомимо належним чином компаніям, на веб-сторінках яких були оприлюднені ваші персональні дані, а також повідомимо, що ви як особа, дані якої оприлюднені, вимагаєте, щоб ми усунули усі посилання на ці дані, а також усі копії повторень

Винятки

Право на усунення даних не діє, коли обробка даних необхідна в силу однієї з таких причин:

 1. Для забезпечення права на свободу вираження думки та отримання інформації.
 2. Для виконання правового обов'язку, який вимагає обробки даних відповідно до права Європейської Співдружності або німецького права, наприклад, у зв'язку зі строками збереження інформації, передбаченими податковим законодавством, або для виконання дорученої нам задачі, зумовленої суспільним інтересом, або ж задачі, яка виконується у зв'язку зі здійсненням публічної влади.
 3. В силу причин суспільного інтересу в галузі системи охорони здоров'я відповідно до статті 9 II (h) й (i), та статті 9 III DSGVO.
 4. З метою архівування в суспільних інтересах, з метою наукових або історичних досліджень або для збирання статистичної інформації відповідно до статті 89 (I) DSGVO, якщо право на усунення даних певно робить неможливим або серйозно перешкоджає досягненню цієї мети обробки даних, або
 5. Для набуття сили, реалізації або захисту правових претензій, наприклад, у рамках судових процесів.

Г. Право вимагати обмежити обробку даних

Ви маєте право вимагати у нас обмежити обробку даних в разі виконання однієї з таких умов:

 1. Коли ви оспорюєте правильність персональних даних, які торкаються вас, на строк, протягом якого ми можемо перевірити правильність персональних даних, які торкаються вас
 2. Якщо обробка даних є протизаконною та ви відмовляєтесь від усунення персональних даних, які торкаються вас, а замість цього вимагаєте обмежити використання персональних даних, які торкаються вас
 3. Якщо персональні дані, які торкаються вас, більше не потрібні нам для відповідної мети їх обробки, проте вони необхідні вам для набуття сили, реалізації або захисту правових претензій
 4. У разі вашого заперечення проти обробки персональних даних, які торкаються вас, які ми завантажили на підставі зазначеної вище нашої виправданої зацікавленості (наприклад, у компанії Google Analytics), до того часу, поки не буде ясно, чи наші зазначені вище виправдані причини є більш важливими, ніж ваші права. Якщо обробка даних була обмежена в силу однієї з зазначених вище причин, то ці персональні дані, які торкаються вас – за винятком їх збереження – дозволяється обробляти лише з вашого дозволу або для набуття сили, реалізації або захисту правових претензій або для захисту прав іншої фізичної або юридичної особи (товариства з обмеженою відповідальністю, акціонерного товариства) або в силу причин важливого суспільного інтересу Європейської Співдружності або однієї з її країн
  Якщо ви вимагали обмежити обробку даних, то ми повідомимо вам перш, ніж це обмеження буде скасовано.

Д. Обов'язок повідомлення

Якщо ви скористувались по відношенню до нас вашим правом на виправлення, усунення даних або обмеження їх обробки, то ми зобов'язані повідомити всім одержувачам, яким ви оприлюднили персональні дані, які торкаються вас, про виправлення, усунення даних або обмеження їх обробки, за винятком випадку, коли це неможливо або пов'язано з несумірними витратами.

Ви маєте по відношенню до нас право бути повідомленими про цих одержувачів.

Е. Право вимагати передачі вам даних

Ви маєте право отримувати в структурованому, загально прийнятому та придатному для машинного читання форматі ваші персональні дані, які ви нам надали. Крім того, ви маєте право безперешкодно передати ці дані через нас іншій компанії при умові, що:

 1. Обробка цих даних здійснюється на підставі дозволу відповідно до статті 6 (I) DSGVO або на підставі угоди відповідно до статті 6 I (b) DSGVO та
 2. Обробка цих даних здійснюється за допомогою автоматизованого процесу.

Крім того, при використанні цього права ви маєте право клопотати про те, щоб ми передали ваші персональні дані безпосередньо іншій компанії, якщо це технічно можливо. Свободи та права інших людей не повинні бути обмежені при цьому. Право на передачу даних не діє по відношенню до обробки даних, яка необхідна для виконання задачі, зумовленої суспільним інтересом або пов'язаної зі здійсненням публічної влади.

Ж. Право заперечення

Ви маєте право в будь-який час в силу причин, зумовлених вашою особливою ситуацією, заперечити проти обробки персональних даних, які торкаються вас, що здійснювалась на підставі статті 6 I (e) – необхідна обробка в зв'язку з завданням, зв'язаним з суспільним інтересом – або на підставі пункту (f) DSGVO – обробка в зв'язку з нашою виправданою зацікавленістю, наприклад, при онлайн маркетингу; це стосується також профілювання, яке здійснюється на підставі зазначених законодавчих положень.
Ми більше не будемо обробляти персональні дані, які торкаються вас, за винятком випадків, коли ми можемо доказати наявність поважних причин обробки даних, які потребують захисту, які мають пріоритет по відношенню до ваших прав та свобод, або коли обробка даних призначена для набуття сили, реалізації або захисту правових претензій. У разі обробки персональних даних, які торкаються вас, з метою прямої реклами ви маєте право у будь-який час заперечити проти обробки з метою такої реклами персональних даних, які торкаються вас; це стосується також профілювання, якщо воно безпосередньо зв'язано з прямою рекламою.
У разі вашого заперечення проти обробки ваших персональних даних з метою прямої реклами персональні дані, які торкаються вас, більше не будуть оброблюватись з цією метою. Ви маєте можливість в зв'язку з використанням послуг інформаційного товариства – незважаючи на Директиву ЄС 2002/58/EG – скористатись вашим правом заперечення шляхом використання автоматизованого процесу, при якому застосовуються технічні специфікації.

З. Право скасування дозволу на збір даних, який був наданий в рамках положень про захист персональних даних

Ви маєте право в будь-який час скасувати ваш дозвіл на збір даних, який був наданий в рамках положень про захист персональних даних. Скасування вашого дозволу на збір даних не впливає на правомірність обробки даних, яка була здійснена до моменту скасування дозволу.

І. Контактна особа з питань прав людей, обробка даних яких здійснюється

Якщо ми не можемо забезпечити вам реалізацію ваших прав безпосередньо у рамках обробки даних, то ви можете звернутись до нас електронною поштою за адресою vertrieb@kiesow.org або звичайною поштою – наша адреса є у вихідних даних.

Статус этой Декларации о защите данных от: 29.05.2018